Výpomoc na prodejně při naskladňování nového zboží, odměna 150kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-město Brno

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Na sklad prodejny v obchodě s oblečením hledáme na pravidelnou brigádu spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky.

Termín práce: ÚT - 7:00 - 10:00 a PÁ - 5:30 - 9:00 (pravidelně každý týden)

Náplň práce: třídění krabic na platformy s kolečky (podle sekce, typu krabic), rozvoz krabic na příslušná místa dle sekce, výpomoc na prodejně s úklidem krabic

Místo práce: Obchod Zara, Ulice Česká

Požadavky

  • spolehlivost
    • chuť pracovat
    • plnoletost
    • fyzická zdatnost

Nabídka

  • 150 Kč/hod (výplata po týdnu)
    • smlouvu na DPP
    • možnost dlouhodobé spolupráce
    • výplata týdně

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Na přípravu prodejny v obchodě s oblečením hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky. Termín práce: 12.7. vykládka kamionu 7:00-13:00 Náplň práce: vykládka kamionu na připravovanou p...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Šumperk, Šumperk

    Před 1 dny

  • Brigáda Hledáte zajímavou brigádu na léto? Na Letiště Václava Havla v Praze nyní hledáme posily na pozici MANIPULANT/KA. Vaší náplní práce bude vykládka a nakládka zavazadel, zboží a poštovních zá...

    Česká republika, Praha 6, Hlavní město Praha, Praha Na léto 2021 Nástup ihned Noční Víkendové

    Před 1 dny