Podle lokalit

Ostraha hypermarketu v Rakovníku, zálohy, odměny, DPP/HPP

ADESTRA security, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Rakovník

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Hledáme ostrahu hypermarketu v Rakovníku.

Nástupní mzda 130kč/h.

Nástup možný IHNED

Náplň práce:
- pochůzková kontrolní činnost na prodejně
- ostraha prodejní plochy, pokladní zóny, CCTV - kamerový systém
- celodenní směny - dny dle dohody

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Požadavky

minimální věk od 18 let
čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Nabídka

Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu
Možnost záloh, výplata v hotovosti na ruku :-)
Práce je možná na DPP/HPP
Firemní oblečení
nástupní mzda 130Kč/ hod. plus odměny a prémie
Práce na dlouhodobou spolupráci
Celodenní pracovní doba