Podle lokalit

Brigádník do skladu - Syrovice

GEBRÜDER WEISS spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Jihomoravský kraj Brno-venkov Rajhrad

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Do našeho týmu kmenových zaměstnanců v pobočce v Syrovicích hledáme nadšené a zodpovědné brigádníky do skladu, konkrétně do oddělení překládky.

Co bude vaším úkolem:
- příjem, výdej a kontrola manipulovaného zboží,
- evidence a manipulace se zásilkami pomocí moderních technologií,
- zajišťování bezpečnosti a efektivity skladových operací,
- práce v týmu,
- udržování pořádku a čistoty ve skladu.

Požadavky

Požadujeme:
• spolehlivost, pečlivost, zručnost,
• schopnost práce se scannerem a PC,
• fyzickou sílu,
• samostatnost, časovou flexibilitu,
• praxe ve skladu velkou výhodou.

Nabídka

Nabízíme:
• 4 – 6 hodinové směny dle dohody (6 – 10, 14 – 20 nebo 16 – 20),
• finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům,
• zázemí prosperující zahraniční firmy,
• možnost dlouhodobé spolupráce.