KUCHAŘ / KUCHAŘKA do rekreačního střediska

Cestovní kancelář Star Line, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Příbram

Druh práce: Jiné

Před 14 dny

Brigáda

Do zavedené kuchyně rekreačního střediska hledáme KUCHAŘE /KUCHAŘKU. Rekreační středisko se nachází v obci HRACHOV (na Sedlčansku, 12 km od Sedlčan).

Pracovní náplň:

- příprava snídaně – připravuje pomazánky
- vaření oběda – každodenně připravuje polévku a hlavní jídlo vč.příloh
- příprava večeře – 3x za pobyt jednodušší jídlo (špagety, rizoto),
- příprava svačin odpoledních
- vaří se česká kuchyně (hotovky) – strávníci jsou děti a jejich dospělý dozor
- výdej hlavních jídel
- příprava jídel cca pro 200 strávníků

Požadavky

zkušenost v oboru (není podmínkou vyučení)
týmového ducha (pracuje se v kolektivu)
kladný vztah k dětem (koneční jedlíci jsou děti:)

Nabídka

Nabízíme:
volba pracovních dnů
možnost stálého zaměstnání na plný úvazek nebo i zkrácený úvazek, případně i brigáda na léto - záleží na domluvě a vašich časových možnostech
nabízíme ubytování přímo ve středisku
bezplatné stravování
přátelský kolektiv
zavedená kuchyň, jídelníček