Třídění zásilek ve skladu 170 Kč/h, Ostrava Svinov

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 9 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

Náplň práce:
Vydělej si peníze JEDNODUŠE a HNED! Garantujeme Ti JISTÝ a STABILNÍ PŘIVÝDĚLEK!

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti logistiky – vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků, hledáme šikovné brigádníky na odpolední směny na nakládku a vykládku zásilek a další manipulaci s balíky (třídění, skenování) v Ostravě-Svinově.

VLASTNÍ VOLBA SMĚN – není nutné chodit každý den, je možné si vybrat jen určité dny, kdy chcete/můžete pracovat – brigáda je vhodná např. pro studenty, kandidáty z řad uchazečů ÚP. Nástup IHNED.

Nabízíme:

  • hodinová mzda 170 Kč/hod + příplatky dle ZP
  • odpolední směny pondělí – pátek 14:00 – cca 21:00 hodin
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • práci na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)
  • pravidelný výplatní termín
  • možnost vyplacení záloh, dle předchozí domluvy
  • dobře dostupnou lokalitu
  • místo výkonu práce: Ostrava-Svinov

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • čistý výpis z rejstříku trestů (nutno doložit)
  • fyzickou zdatnost (manipulace se zásilkami), pracovní tempo