Filtry brigád

Brigáda - zahradní práce, práce kolem domu, pomocné práce

RYXOO UNIVERSAL s.r.o.

Místo práce: Česká republika Olomoucký kraj Chrudim Přerov Hlinsko Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Hledám manuálně zručného pracovníka, co se nebojí práce kolem rodinného domu. Jedná se převážně o drobné stavební úpravy, natírání, nový plot, práce na zahradě a další manuální práce.
Pracovní doba dle dohody - převážně o víkendech. Možné však i po předchozí domluvě časů během všedních dnů.

Jedná se o práci přímo v obci Jeníkov, cca 3 minuty od autobusové zastávky

Plat 130 až 160 Kč - při dlouhodobější dobře odváděné práci i více.

Vhodné pro studenty, prosím někoho přímo z okolí, kdo nebude muset dojíždět z daleka....

Požadavky

Není nutná kvalifikace, požadujeme však spolehlivost, pečlivost, dobrou komunikaci, pracovitost a časovou flexibilitu

Nabídka

Férové jednání, příjemné prostředí uprostřed vesnice. Mladý kolektiv (jsme mladá rodina s dětmi).
Platba ihned po práci - na účet nebo v hotovosti. Výše mzdy po zapracování i více.

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou brigádu? Právě pro Vás máme tuto zajímavou nabídku! Hledáme šikovné brigádníky na pozici doplňování zboží do známého hobbymarketu v Přerově. Nabízíme ranní směny cca od...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Pro studenty

    Před 4 dny

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou brigádu? Právě pro Vás máme tuto zajímavou nabídku! Hledáme šikovné brigádníky na pozici doplňování zboží do známého hobbymarketu v Přerově. Nabízíme ranní směny cca od ...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Přerov, Přerov Pro studenty

    Před 4 dny