Podle lokalit

Pracovnice/pracovník úklidu

Designer Werk s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 25 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 – 200 Kč / hod

O nás

Jsme šikovný kolektiv, který realizuje interiéry komerčních prostor, a pak zajišťuje i jejich úklid. Pro úklid jedné z realizací hledáme šikovné pomocníky na jednodenní výpomoc.

Náplň práce:

Čeká nás úklid nově zrekonstruované prodejny. Budeme uklízet povrchy, podlahy, zázemí, výlohy. Jedná se o jednoduché úklidové práce, pro které je třeba pečlivost.

Co od Vás očekáváme:

Pečlivost a spolehlivost

Zkušenosti s úklidem vítáme

Co Vám můžeme nabídnout:

Příjemnou jednodenní spolupráci ve čtvrtek 3.5.2024, cca 9:00-14:00

Slušné ohodnocení