Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Obsluha moderního bistra - až 130 Kč/h!

21 Consult Group s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Do sítě moderních bister v Praze hledáme nové členy týmu. Hledáme lidi, kteří mají rádi práci v týmu, jsou pracovití, je pro ně důležitý férový přístup a v neposlední řadě – mají rádi asijskou kuchyni. Vaší náplní práce bude pracovat s pokladnou, doplňovat zboží nebo vypomoct s přípravou pokrmů.

Je pouze na Vás, pro jakou pobočku se rozhodnete, na výběr máme:

Bistro Jindřišská – Panská 9, Praha 1

Bistro Křižíkova – Thámova 19, Praha 8

Bistro OC Arkády - Na Pankráci 86, Praha 4

Bistro Rybná - Rybná 26, Praha 1.

Směny si můžete plánovat dle svých možností! :)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více detailů.

Požadavky

  • přátelský přístup

Nabídka

  • směny si plánujete dle svých možností
    • nástupní mzda 120 Kč/h
    • spropitné
    • bonusy za doplňkový prodej
    • kolektiv fajn lidí

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte přivýdělek k důchodu, mateřské nebo i k Vašemu současnému zaměstnání? Jste ranní ptáče a rád/a se pohybujete venku? ANO? Pak hledáme právě Vás…spolehlivého a zodpovědného doručo...

    Česká republika, Svitavy, Litomyšl, Pardubický kraj

    Před 3 dny

  • Brigáda Pro našeho významného klienta, hledáme uchazeče na doplňování zboží - merchandising - regálový servis. Místo výkonu práce: Kralovice Servisní hodiny: 10hod týdně Odměna: 125Kč/hod Nástup...

    Česká republika, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Kralovice

    Před 3 dny