Podle lokalit

Obsluha na krytém adventure minigolfu (18+)

Edimi s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Náplň práce:

- Přivítání a obsluha návštěvníků minigolfového centra
- Poskytování informací o pravidlech a bezpečnostních pokynech
- Zajištění plynulého provozu hřiště, včetně údržby a úklidu
- Řešení dotazů a případných stížností zákazníků
- Organizace a asistence při pořádání speciálních akcí a turnajů
- Práce s pokladnou a platebními systémy
- Spolupráce s ostatními členy týmu na zlepšování zákaznického servisu

Pro rozšíření našeho týmu zašlete životopis s fotografií.
Odpovědi bez životopisu a fotografie budou automaticky vyřazovány.

Požadavky

  • Příjemné vystupování a komunikační schopnosti
    • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
    • Schopnost rychle se učit a přizpůsobit se různým situacím
    • Základní znalost práce s počítačem
    • Flexibilitu a ochotu pracovat i o víkendech a večerech
    • Výhodou je předchozí zkušenost s obsluhou zákazníků nebo v oblasti zábavního průmyslu

Nabídka

  • Práci v příjemném a zábavném prostředí
    • Mladý a přátelský kolektiv
    • Motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
    • Slevy na vstupné a služby centra pro vás a vaše rodinné příslušníky