Podle lokalit

Ambasador značky 3 000 až 5 000 Kč/den. EXPO Praha.

RAFAEL HYGIENE, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Vážení uchazeči prosíme pečlivě si přečtěte celý inzerát.

Hledáme 4 osoby pro rozšířeni týmu ambasadoru značky RAFAEL.
RAFAEL je značka zaměřena na výrobu profesionálního čističe na brýle dioptrické, pracovní, sportovní, sluneční atd.

Naše firma je účastníkem prestižích výstav a EXPO akci v Praze (FOR BEAUTY, PRAGODENT, FOR BIKE, FOR ARCH, MOTORKY atd).
Rozšiřujeme náš týmu pro EXPO akce.

EXPO akce jsou 3-4 denní.
Začínáme od 22.08.2024 a končíme 08.12.2024r. Celkem máme připravených 13 akci v ČR. Každý měsíc jsou 2-3 akce 3-4 denní.

Co vás čeká?
Prezentace a prodej doplňku na brýle a optiku.
Pracovní doba 10.00 až 18.00 dle akce.
Práce ve 4 osobovém týmu.

UPOZORNĚNÍ !!!
Brigáda (možnost HPP) je určena pro pracovité osoby. Na těchto akciích je hodně komunikace s klienty.

- Vybrané uchazeče budeme kontaktovat a zvát na osobní pohovor.
- Po úspěšném osobním pohovoru bude 2-3 denní školení.

Jelikož, že jedna se o velmi prestiži brigádu klademe velmi pečivy důraz na výběr osob na pozici ambasadora značky RAFAEL.

Požadavky

První nejdůležitější podmínkou je komunikace s klientem.
- Z důvodu práce s finanční hotovostí věk 18+
- Aktivní přistup
- Komunikační dovednosti na vysoké úrovní
- Perfektní znalosti češtiny

Nabídka

  • Nadstandardní výdělek
    • Zajímavé prostředí
    • Fajn kolektiv
    • Zážitky a úžasnou atmosféru
    • Možnost dlouhodobé spolupráce
    • Výplata po akci, každé 3-4 dny dle délky akce