Podle lokalit

Manažer/ka týmu

Lukáš Valenta

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 6 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 300 – 600 Kč / hod

O nás

Do naší pobočky v Praze (Vršovice) přijímáme nové spolupracovníky na pozici "Manažer/ka týmu".

Je možný částečný nebo plný úvazek. Minimálně 25 hodin týdně.

Náplň práce:

Během prvních 6 měsíců Vás zaškolíme, naučíme Vás systém práce, vyzkoušíte si práci specialistů (specialisty budete poté vést). Během tohoto období splníte potřebné kritéria a certifikace a plně se budete moci pustit do práce. Proto nevyžadujeme nějaké specifické dovednosti = vše Vás naučíme.

Náplní práce pro vás bude vedení menšího týmu lidí (3-6). Budete zodpovědní za výkon Vaší a Jejich práce a její kvalitu. Vedení porad, přípravy teambuildingů a recruiting.

Co od Vás očekáváme:

Ukončené SŠ s maturitou nebo VŠ vzdělání
Český jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčí
Základní znalost MS Office (Excel)
Komunikativnost, zodpovědnost
Reprezentativní vystupování
Pracovní úvazek min. 25 hodin týdně
Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

Práci v mladém a přátelském kolektivu
Odborné zaškolení + propracovaný vzdělávací systém
Časově flexibilní pracovní dobu
Nadstandardní finanční ohodnocení (během prvního půl roku na 25 hodin týdně výdělek 20 000 – 30 000 Kč měsíčně a 40 hodin týdně 40 000 – 60 000; po 6 měsíčním zapracování výdělek 60 000 - 100 000)
Spravedlivý kariérní růst
Spolupráci na plný i částečný úvazek
Dlouhodobou spolupráci
Po úvodním zaškolení možnost využívat i homeoffice
Praktické zkušenosti a dovednosti pro ekonomický obor a management