Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Asistent/ka Samoobslužných Pokladen - Až 220 Kč/Hod

INDUS PRAHA, spol. s r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 200 – 230 Kč / hod

O nás

Hledáme asistenta/ku samoobslužných pokladen na prodejnu Penny Market Praha – Ládví.

Jedná se pouze o denní směny.

Náplň práce:

  • asistence na samoobslužných pokladnách (SCO)
  • spolupráce s personálem prodejny
  • kontrolní činnost

Co od Vás očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu až 220 Kč/hod
  • pracovní oděv
  • zaškolení

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Manažer/ka týmu


    300 – 600 Kč / hod

    O nás Do naší pobočky v Praze (Vršovice) přijímáme nové spolupracovníky na pozici "Manažer/ka týmu". Je možný částečný nebo plný úvazek. Minimálně 25 hodin týdně. Náplň práce: Během prvních 6 měsí...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek

    Před 2 dny

  • O nás Do naší pobočky v Praze (Vršovice) přijímáme nové spolupracovníky na pozici „Administrativní a klientský/á pracovník/ice“. Náplň práce: Váš pracovní den bude rozdělen na dvě části, první část...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Částečný úvazek

    Před 2 dny