Řidič a závozník (Praha a Středočeský kraj) pro FA Dvořáček s.r.o.

Jiří Dvořáček

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

FA Dvořáček s.r.o. hledá sehraný tým na pozici Řidič a závozník pro rozvoz velkých zásilek v rámci Prahy a Středočeského kraje.

O nás:

Jsme dynamická a rostoucí společnost, která se specializuje na rychlou, přesnou a cenově dostupnou přepravu zásilek. Našim zákazníkům přinášíme nejen jejich objednané zboží, ale i profesionální a přátelský přístup.

Náplň práce:

Rozvoz velké bílé a černé techniky přímo k zákazníkům.
Výnos zboží do bytů včetně přepravní dokumentace.
Nakládka zboží na skladech u Kralup nad Vltavou.
Instalace spotřebičů přímo u zákazníků doma.
Komunikace se zákazníky.
Možnost využití služebního vozidla.

Požadavky

Požadujeme:

Zkušenost s řízením skříňové dodávky.
Výbornou fyzickou kondici a orientaci v terénu.
Pečlivost, smysl pro pořádek a samostatnost.
Zkušenosti s instalací vestavbových spotřebičů jsou výhodou.

Nabídka

Nabízíme:

Skvělé finanční ohodnocení.
Vyplácení odměny je na domluvě.
Dostatek volného času.
Možnost rozvozu velkých zásilek