Podle lokalit

Úklid domácnosti - Holešovice

MIVELA úklid, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 180 – 270 Kč / hod

O nás

Jsme ekologická úklidová společnost Mivela úklid s.r.o. Nabízíme komplexní řešení a systematickou péči v oblasti úklidových služeb. Rozsah našich služeb pokrývá veškeré myslitelné úklidové činnosti. Naší významnou výhodou je spokojený tým spolupracovníků. Zakládáme si na kladném přístupu k našim klientům, stejně jako na otevřeném, lidském a přátelském přístupu ke všem našim kolegům.

Náplň práce:

  • vyluxování a vytření podlahy v celém domě
  • důkladné umytí toalet, umyvadel, baterií, sprchového koutu, vany, vyleštění zrcadel a skleněných ploch - včetně dezinfekce
  • umytí obkladů v koupelně a na WC – včetně dezinfekce
  • otření polic v koupelnách - včetně manipulace s drobnými věcmi
  • setření pracovní plochy kuchyňské linky i povrchů skříněk, umytí dřezu a baterie
  • setření prachu z nábytku, interiérových prvků a dekorací  (stoly, police, komody atd.) - včetně manipulace s drobnými věcmi na otevřených policích a površích nábytku
  • setření parapetů - včetně manipulace s věcmi
  • otření ohmatů na skleněných plochách dveří, vyleštění zrcadel a skleněných ploch v domě

Co od Vás očekáváme:

  • ideálně bydliště v blízkém okolí
  • zodpovědnou osobnost
  • trestní bezúhonnost (Výpis z RT k nahlédnutí při podpisu smlouvy)
  • vysoké pracovní nasazení
  • stoprocentní spolehlivost
  • smysl pro detail a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzda 3.400 Kč/měsíčně
  • frekvence úklidu: 1x týdně
  • úklidový den: čtvrtek
  • úklid je možné provádět v předem dohodnutém čase mezi 9:00 až 17:00
  • spolupráce formou DPP nebo IČO
  • nástup okamžitě
  • trpělivé zaškolení