Podle lokalit

Lektor pro Dětský den Praha

Crocogarden z.s.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 1.600 – 2.000 Kč / úkol

Náplň práce:

Hledáme lektora/lektorku pro akci Dětský den v termínu 30.5. od 8:00 do 16:00 v Praze na adrese Limuzská 3135/12 (nutno počítat s časem navíc na přípravu a na úklid).

Program pro děti se bude odehrávat především ve vnitřních prostorách v pronajaté místnosti.

Program bude pro 25 dětí (cca 5 dětí na lektora) – výtvarné činnosti (dílničky), malování na obličej, sportovní soutěže, tancování, hlídání dětí. Uprostřed bude pauza na oběd (= hodina volna). Na všechny aktivity budou připravené návody a postupy.

Co od Vás očekáváme:

  • Hledáme lektora/lektorku, který má kušenosti s prací s dětmi a kladný vztah k dětem
  • není nutné pedagogické vzdělání, ale chuť pracovat s dětmi
  • spolehlivost, zodpovědnost a dochvilnost
  • Kreativní člověk, který dokáže děti zabavit
  • Zkušenosti s malováním na obličej výhodou
  • Zapojení se do všech plánovaných aktivit
  • věk 18 let a více

Co Vám můžeme nabídnout:

  • finanční odměna 1600 Kč
  • kreativní práci s dětmi
  • možnost získat potvrzenou praxi
  • brigádu s možností prodloužení spolupráce i na další školní rok
  • brigádu v rozsahu až polovičního úvazku
  • smysluplnou brigádu, která přináší dětem radost