Recepční (s možností růstu) pro interaktivní výstavu The Pop Up!

Museo s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 12 dny

Brigáda

Máte rádi výzvy a chcete se stát součástí dynamického a inovativního prostředí? Pak je tato nabídka právě pro vás! The Pop Up, jedinečná interaktivní výstava, hledá nadšené a schopné jedince na pozici Vedoucí směn. Tato role není jen o práci – je to příležitost stát se součástí něčeho výjimečného a růst s námi!

Co budete dělat?

Vést a organizovat směny
Koordinovat tým a zajišťovat hladký provoz výstavy
Komunikovat s návštěvníky a poskytovat vynikající zákaznický servis

Pokud jste energičtí, nadšení a připraveni se ponořit do světa The Pop Up, pak hledáme právě vás! Připojte se k nám a buďte součástí nezapomenutelného zážitku pro tisíce návštěvníků.

Těšíme se na vaše přihlášky!

Požadavky

  • Hotová střední škola
    • Schopnost kancelářské práce
    • Angličtina na komunikativní úrovni
    • Flexibilita a ochota pracovat více dní v týdnu
    • Schopnost převzít směny, když nikdo jiný nemůže

Nabídka

  • Práce na 100 hodin měsíčně (2-4 dny v týdnu)
    • Zaučování od 24.6.2024 v odpoledních hodinách a následující víkend
    • Možnost prorůstání firmou
    • Flexibilní pracovní doba
    • Měsíční mzda: dle odpracovaných hodin cca. 18 000,- Kč