Podle lokalit

Brigáda na letišti • od 170,- Kč • možnost výběru směn

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 6 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170-183 Kč/hod.

Náplň práce:

Vykládání, nakládání a třídění zavazadel

  • zaměstnanec bude kompletně zaškolen včetně řízení schůdků k letadlu a jiných vozíků, které se na letišti používají

  • školení hradí letecká společnost a naopak školení je hrazené jako odpracované hodiny pro vás

  • vykládka a nakládka zavazadel (ručně nebo pomocí techniky)

  • řízení manipulační techniky (různé vozíky, autíčka, schůdky k letadlu apod.)

  • třídění zavazadel pomocí čtečky kódů, která určí jeho další cestu (jiné letadlo nebo výdejní pás pro cestující)

Požadujeme:

  • věk min. 18 let

  • trestní bezúhonnost (čistý VRT) - podmínkou

  • fyzická zdatnost

  • ŘP sk. B - podmínkou

  • časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)

  • nepřetržitý provoz - směny jsou různě dlouhé - mění se jejich začátek a konec (směny si volíte dle Vašich časových možností vždy na měsíc dopředu).

  • upřednostníme uchazeče, kteří jsou schopni odpracovat alespoň 5 směn za měsíc

Příklad směn k výběru: 5,00-17,00 // 19,00 - 23,00 // 5,00 - 15,00 // 7,00-14,00 // 9,00-22,00 apod.

Nabízíme:

  • mzda včetně bonusů 183 Kč / hod

  • plus všechny zákonné příplatky (noc, víkend apod.)

  • stravenkový paušál 116,- Kč/směna

  • zaměstnanecké TAXI v čase 22:00 - 6:00

  • zvýhodněné parkování 250 Kč / měsíc