Brigáda: Prodej vánočních stromků - 150 Kč/h brutto + 10% přípatek za víkend!

BAUHAUS k.s.

Místo práce: Česká republika Praha 8 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáte brigádu? Nabízíme možnost si přivydělat prodejem symbolu Vánoc - vánočních stromků. Aktuálně hledáme brigádníky, kteří v sobě mají obchodního ducha a nezaleknou se práce venku.

Co vás čeká?
✅ Komunikace se zákazníky ohledně výběru vánočního stromku
✅ Nabídka doplňkového prodeje (vánoční ozdoby, dekorace aj.)

Požadavky

Dveře u nás mají otevřené lidé, kteří:
✅ Mají chuť prodávat
✅ Rádi komunikují s lidmi
✅ Jsou fyzicky zdatní a manuálně zruční
✅ Nemají problém s prací na čerstvém vzduchu
✅ Nevadí jim prodávat hlavně o víkendu

Nabídka

✅ Garantujeme 150 Kč/h hrubého
✅ Příplatek za víkend 10 %
✅ Příplatek za svátek 100 %
✅V případě spokojenosti z naší i vaší strany možnost dlouhodobější spolupráce

Pokud vás naše nabídka zaujala, zareagujte pomocí tlačítka "Odpovědět" a zašlete nám svůj životopis. Budeme se těšit na případnou spolupráci.