Servisní technik - servis notebooků Praha

cznotebooky s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Společnost CZNotebooky, specializující se na prodej a servis notebooků a stolních počítačů, hledá do svého týmu servisního technika. Náplní práce bude oprava notebooků a stolních počítačů na hardwarové i softwarové úrovni.

Co od vás očekáváme?
• Odpovědnost, poctivost a aktivní přístup k práci
• Technické myšlení a manuální zručnost
• Ochotu učit se novým věcem a prozákaznický přístup
Co vám nabízíme?
• Zaučení a odborné proškolení
• Pracovní poměr: HPP nebo OSVČ
• Pracovní doba: Po - Pá od 9:00 do 17:00
• Mzda: 35.000 - 50.000 Kč (dle praxe a vzdělání)
Vaše pracovní náplň:
• Příjem, výdej zakázek a komunikace se zákazníky
• Evidence oprav v systému
• Hardwarové a softwarové opravy (bez pájení - pájení zajišťuje specializovaný technik)
• Zadávání produktů na e-shop

Požadavky

• Minimální vzdělání: Střední odborné s maturitou
• SW znalosti: Instalace operačních systémů, odvirování, zabezpečení, záloha a obnova dat
• HW znalosti: Výměna dílů (LCD, klávesnice, disky, baterie, palmresty, LCD covery)
• Jazyky: Český jazyk (expert), Anglický jazyk (pokročilý)

Nabídka

• Dovolená 4 týdny + Sickdays
• Možnost multisport karty
• Služební notebook a mobilní telefon
• Možnost odborného školení
• Motivující finanční ohodnocení (provize z oprav a prodeje)
• Slevy na firemní zboží
• Zázemí stabilní společnosti