TRAINEE PROGRAM – FINANČNÍ PLÁN A ROZPOČET – s přechodem do pracovního poměru

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Místo práce: Česká republika Praha 3 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 4 dny

Brigáda

Studujete a přemýšlíte, kterým profesním směrem se vydat? Rádi zpracováváte velký objem dat a statistika Vám není cizí? Tak neváhejte a kontaktujte nás.

CO VÁS ČEKÁ?

* seznámíte se s tím, jak to u nás chodí
* budete administrativně podporovat činnosti Oddělení finančního plánu a rozpočtu
* pomůžete nám se zpracováním velkého objemu dat

Nejedná se o krátkodobou brigádu, máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Začneme spoluprací na 3 měsíce na dohodu o pracovní činnosti a pokud budeme se spoluprací oboustranně spokojeni, je možné se domluvit na přechodu do pracovního poměru (na 0,5 úvazek). Proto je tento Trainee program vhodný především pro studenty posledních ročníků a pro čerstvé absolventy.

Požadavky

KOHO HLEDÁME?

* studenta posledního ročníku VŠ
* někoho, koho baví práce s velkým objemem dat
* někoho, kdo má znalost MS Office (Access, Excel) a SQL
* osobu, která pracuje samostatně, ale nevadí jí ani práce v týmu
* někoho, kdo rád provádí analýzy

Nabídka

CO NABÍZÍME?

* skvělou příležitost pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v ČR
* zkušenost z výběrového řízení, která Vám může pomoci v budoucnu
* spolupráci formou dohody o pracovní činnosti (20 hodin týdně)
*pevné rozvržení pracovní doby

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Pokud Vás nabídka oslovila, budeme moc rádi, když nám zašlete svůj životopis. Těšíme se na Vás!