Podle lokalit

Brigáda - operátor zákaznického centra, mzda 180 Kč/hod.

CeWe Color, a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny

Brigáda

Máš obchodního ducha, dobré komunikační schopnosti a také tě baví fotografie?
Potom Tě rádi v našem týmu přivítame!

Aktuálně hledáme nové kolegy/ kolegyně na výpomoc do zákaznického centra.

Co vás čeká?

Práce telefonního operátora na pasivní lince - vyřizování hovorů našich zákazníků a zpracovávání e-mailů. Skartace, vyhledávání zakázek. Nejedná se o přímou nabídku prodeje nebo služeb!

Práce ve směnách od 8:00 - 21:00 hod. po celý týden do konce roku.

Požadavky

Požadujeme časovou flexibilitu - možnost docházet 4x týdně.
Dále požadujeme výborné komunikační dovednosti, asertivitu, rychlou schopnost reakce.
Možnost docházet až do 23. 12. 2024.
Přednostní pokrytí odpoledních směn a víkendů.
Potřeba vlastní e-mailové adresy.

Přihlaste se zasláním životopisu v ČJ, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Nabídka

Co vám můžeme nabídnout?

Mzda 180,- Kč hrubého za hodinu.
Práci na dohodu o provedení práce.
Možnost prodloužení spolupráce.
Příjemné a moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv, stravování v místě pracoviště, výbornou dopravní dostupnost od stanice metra Chodov. Ovoce a kávu zdarma.

Zároveň informujeme, že budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří dle zaslaných podkladů vyhovují naším požadavkům. Z kapacitních důvodů bohužel nemůžeme odpovídat všem uchazečům.