Brigádníka/ci pro – Administrativní podporu

EWR Facility s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 7 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Hledáme brigádníky pro administrativní podporu na 2 -4 hodiny denně. Pokud jste pečlivý, komunikativní a máte chuť pomáhat nám s rozvojem a nebojíte se komunikace se zákazníky, přidejte se k nám!
Náplň práce:
Práce v interním systému vč. email
Péče o stávající zákazníky (odpovídání na dotazy, zadávání dat do systému, vyřizování požadavků)
Oslovování nových potencionálních zákazníků (bez nátlaku a navolávání studených kontaktů)
Administrativní úkoly dle potřeby
Požadujeme:
Zodpovědnost a pečlivost při práci s daty
Dobré komunikační schopnosti
Základní znalost práce s PC (mac) (MS Office, e-mail, )
Předchozí zkušenost na podobné pozici výhodou, není však podmínkou
Nabízíme:
Práci na 2-4 hodiny denně, flexibilní pracovní dobu
Možnost práce z domova (kromě práce s dokumenty v kanceláři )
Přátelský pracovní tým a podporu při zaučení
Místo výkonu práce: Praha 7 - Letná

Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis na email nebo nás kontaktujte telefonicky.
Těšíme se na Vás!