Podle lokalit

Super brigáda ve skladu - třídění zásilek za 187 Kč/h

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 162 – 187 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky na třídění balíkových zásilek na depo v Malešicích. Pokud chceš jí na brigádu i s kamarádem, ozvěte se nám oba nebo i celá parta! Využití máme pro více uchazečů.

Brigáda probíhá ve 12 hod směnách na denní nebo noční směnu. Docházka je dle domluvy, avšak upřednostňujeme uchazeče s docházkou min. 3× týdně. Brigáda je fyzická náročná a z toho důvodu je vhodná spíše pro muže.

Náplň práce

  • pomocné práce ve skladu
  • třídění a manipulace s balíky

Nabízíme:

  • mzdu až 187 Kč/hod
  • dlouhodobou brigádu
  • možnost pravidelné docházky
  • možnost výplaty zálohy ze mzdy i za každou odpracovanou směnu
  • brigádu na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • plnoletost
  • docházku alespoň 3× týdně
  • spolehlivost