Dozor na výstavách na Pražském hradě - velký výběr směn - výplata hned po směně!

UNIJOB, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 15 dny

Brigáda

Pro Správu Pražského hradu hledáme spolehlivé a kultivované brigádníky se zájmem o kulturu a historii na kustodní dozor na různých výstavách a expozicích v areálu Pražského hradu. Volný výběr termínů a objektů, žádný dlouhodobý závazek.

Náplň práce:
- dozor nad návštěvníky výstav a expozicí
- poskytování informací
- koordinace u vstupů do objektů

Aktuální nabídka objektů:
Obrazárna Pražského hradu (stálá expozice)
Katedrála svatého Víta
Starý královský palác (včetně Vladislavského sálu)
Příběh Pražského hradu (stálá expozice)
Bazilika svatého Jiří
Rožmberský palác (Ústav šlechtičen)
Letohrádek královny Anny (Belveder) - výstava "Kniha je Art"
Prašná věž (Mihulka) - stálá expozice hradní stráže
Zlatá ulička

Pracovní doba: obvykle 8.30 - 17.00, v Letohrádku královny Anny 10.00 - 18.00, výstavy jsou otevřeny 7 dnů v týdnu.

Termín: možno začít ihned, možná nárazová i pravidelná spolupráce.

Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou.

Požadavky

  • spolehlivost, kultivované vystupování
    • čistý výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (stačí v elektronické podobě stažený do telefonu zdarma na portálu občana www.gov.cz)
    • přiměřený společenský oděv
    • alespoň základní znalost angličtiny

Nabídka

  • výplatu odměny hned po směně v hotovosti nebo 2x týdně na účet
    • zajímavou, nenáročnou brigádu v jedinečném prostředí vhodnou pro studenty, aktivní seniory i jako přivýdělek ke stálému zaměstnání
    • možnost nahlédnout do zákulisí Pražského hradu a zhlédnout jedinečné expozice
    • naprostou volnost ve výběru termínů
    • 25% příplatek za víkendové směny