Recepční výpomoc v mezinárodní společnosti – Praha 1

MANPOWER

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 1 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 170 Kč / hod

Hledáte možnost krátkodobé brigády s možností dlouhodobé spolupráce? Aktuálně hledáme výpomoc na dny 3.10. a 4.10., s možností následné dlouhodobé spolupráce v mezinárodní společnosti sídlící na Praze 1.

Popis pozice:

  • Zajištění bezproblémového chodu recepce
  • Vyřizování příchozích telefonátů
  • Zajišťování přístupu do kanceláře
  • Přijímání pošty a komunikace s kurýry
  • Základní administrativní činnosti

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti z administrativy výhodou
  • Angličtina na úrovni B1 (komunikativní)
  • Skvělé komunikační schopnosti a profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Spolupráce na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)
  • Finanční ohodnocení 170 Kč/h
  • Možnost dlouhodobé spolupráce po prvotní výpomoci

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY