Podle lokalit

Brigáda v obchodě - Václavské náměstí (noční směna)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Nová pracovní příležitost v centru Prahy. Hledáte přivýdělek? Preferujete práci v noci? Máte rádi módu? Hledáme právě Vás!
Hlavní náplň práce je:

- doplňování zboží
- udržování pořádku v obchodě

Požadavky

  • plnoletost (noční směna)
    • spolehlivost a zodpovědnost
    • časovou flexibilitu
    • kladný vztah k módě

Nabídka

  • spolupráci na DPČ do konce roku
    • možnost volby směn (čtvrtek, pátek a sobota od 21:30 do 06:00)
    • zajímavé finanční ohodnocení - 164 Kč/hod + příplatek za noční a víkend
    • práci v centrum Prahy (výborná dopravní dostupnost)
    • nové moderní pracoviště