PRACOVNÍK OSTRAHY SPECIALISTA – MZDA 180 Kč

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 10 dny

Brigáda

Hledáme pracovníky na pozici ostrahy v lukrativním objektu spol. ČEPS Bohdalec.
Nástup ihned.

Náplň práce:
obsluha CCTV
obsluha EPS, EZS
práce na PC
kontrolní obchůzky

Požadavky

čistý trestní rejstřík
vzdělání, min. výuční list (nutno doložit)
1 rok praxe
certifikát strážný podmínkou

Nabídka

zákl. mzda 165 Kč/ hod, s příplatky až 180 Kč/hod
další bonusy za mimořádnou činnost až 5.000 Kč/měsíc
bonus za odpracovanou dobu 1 roku
Flexibilní směny
Smluvní vztah DPP/HPP
dlouhodobou spolupráci v příjemném prostředí
pracovní oděv