Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kolegyně/kolega do finančního týmu

Bison & Rose, s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 23 dny

O nás

Jsme přední komunikační agentura. A naši klienti říkají, že také nejlepší. S korporátní a produktovou komunikací pomáháme významným mezinárodním klientům a špičkovým tuzemským značkám již přes 20 let. Pravidelně získáváme některé z odborných ocenění (Sabre Awards, European Excellence Awards, Golden Drum, Česká cena za PR aj.).

#Bizoni #PoznejteRozdil

Momentálně hledáme novou kolegyni/nového kolegu do finančního týmu v případě spokojenosti jde přejít z brigády na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice je vhodná pro studenty VŠ.

Jak poznáš, že hledáme právě tebe?

  • Baví tě práce s čísly
  • Základy účetnictví Ti nejsou cizí
  • Máš předchozí zkušenost se zadáváním dokladů do účetního systému
  • Rád/a se zapojuješ do práce a získáváš zkušenosti od ostatních v týmu
  • Nebojíš se online pracovního prostředí se super aplikací
  • Ve finančním prostředí jsi jako ryba ve vodě
  • Umíš si poradit a dokážeš si zjistit informace
  • Pečlivost a zodpovědnost Ti není cizí

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Neformální a přátelské prostředí
  • Spolupráci na 0,5 úvazek
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plat dohodou
  • Firemní akce
  • Nástup ihned

Benefity:

  • V pátek ráno snídaně, kterou připraví někdo z kolegů
  • 5 týdnů dovolené + agenturní volno v závěru roku
  • Happy day, Birthday a Sick day
  • Agenturní akce
  • Multisport karta
  • Dog friendly office
  • Chill-out zóna

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáme brigádníky a brigádnice na noční inventury, počítání zboží v prodejnách s potravinářským i nepotravinářským sortimentem. Co od Vás očekáváme: · účast na školení na agentuře pod...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 1 dny

  • Brigáda Staňte se lektorem kroužku Veselá věda. Vzhledem k rozrůstajícímu se zájmu dětí přibíráme do našeho týmu nové lektory. Hledáme přednostně lidi s praxí v práci s dětmi. Důležité je nadšení ...

    Česká republika, Praha 6, Hlavní město Praha, Praha Od 18 let

    Před 2 dny