Servisní mechanik nákladních jízdních elektrokol 350 Kč / h

4AVs.eu s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 29 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 350 Kč / hod

O nás

Hledáme šikovné servisní mechaniky pro nákladní jízdní elektrokola.

Náplň práce:

  • Oprava elektrických nákladních jízdních kol

Požadujeme:

  • předchozí zkušenosti s opravou jízdních kol
  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • ochotu dalšího vzdělávání v oboru
  • zkušenost se svařováním nerezu a jiných kovů výhodou
  • forma spolupráce pouze na živnostenský list

Nabízíme:

  • formu spolupráce na živnostenský list (ičo)
  • nástup možný ihned
  • odpovídající finančí ohodnocení 350 Kč/H
  • práci v příjemném kolektivu
  • místo výkonu práce Praha 7 - Holešovická tržnice
  • výplatní termín každý měsíc
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost volby směn od jednoho dne v týdnu - vhodné i k druhé práci