Trenér/ka gymnastiky 300kč/hod

Kroužek PP, z.s.

Místo práce: Česká republika Praha 8 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 17 dny

Brigáda

Hledáme nadšeného trenéra/trenérku gymnastiky!

Lokalita: Praha 8 (8 minut autobusem od stanice metra Kobylisy)

Stručný popis pozice:

- Trenér/trenérka gymnastiky - vedení pohybových hodin pro děti základní školy, nejde o sportovní gymnastiku, ale o lekce pro malé začátečníky a mírně pokročilé, nutné zkušenosti s gymnastikou a především zájem předávat dětem radost ze sportu a pohybu. Pedagogickou podporu získáš od nás a vše, co budeš na kroužku potřebovat Tě naučíme, včetně toho, jak si připravovat hodiny .

pátek 15:00 - 16:00, začínáme hned od září!

Požadavky

Pokud bys chtěl/a přijít mezi nás, napiš nám a rovnou prosím přilož svůj životopis a my se s Tebou spojíme! :-)

- věk 18+
- zkušenosti s gymnastikou
- aktivní přístup
- touha učit děti novým věcem a posouvat je dál
- trpělivost a vstřícný přístup k dětem
- trestní bezhúhonnost

Nabídka

  • přátelský a nápomocný kolektiv
    • nové zkušenosti s prací s dětmi
    • možnost pracovního vývoje
    • odměna 300kč/hod