Skladník, svoz ZDARMA z Roztyl, 170 Kč/hod, VÝPLATA TÝDNĚ

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 8 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivé a pracovité skladníky na dlouhodobou spolupráci. Na směny je zajištěný svoz zdarma z Roztyl.

Lokalita: Nupaky
Nástupní mzda: 170 Kč/hod
Výplata: každý týden

Náplň práce:

- Balení a příprava zboží k expedici
- Manipulace se zbožím na paletách pomocí NZV/VZV - zkušenosti nepožadujeme
- Příjem a výdej zboží pomocí skeneru

Co od Vás očekáváme:

- Možnost pravidelné docházky od pondělí do pátku
- Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
- Zkušenosti ze skladu a manuální zručnost
- Zkušenosti s NZV/VZV výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

- Možnost získat oprávnění k řízení VZV
- Pravidelnou týdenní odměnu 170 Kč/hod
- Zajištěný svoz zdarma na směny z autobusového nádraží Roztyly
- Smlouvu DPP a dlouhodobou spolupráci

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme !