Asistenti prodeje na plný i částečný úvazek

KANNA STAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, odštěpný závod

Místo práce: Česká republika Praha 1 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 11 dny

Brigáda

Do naší prodejny produktů z konopí hledáme asistenty/asistentky prodeje na plný i částečný úvazek. Pokud se nebojíš výzev, máš chuť prodávat a zajímáš se o konopné produkty, je tato práce pro tebe jako stvořená.

Náplň práce

- Příprava balíčků pro online objednávky

- Konzultace se zákazníky, schopnost porozumět jejich potřebám a doporučit jim nejvhodnější produkt

- Zodpovědnost za evidenci tržeb, inventuru, kontrolování účtů a vyplňování statistik prodeje

- Zodpovědnost za chod prodejny. Tedy kontrola příchozího zboží, jeho vystavování v regálech a doplňování zboží. Dále také úklid prodejny.

- Další manipulace s našimi produkty. Manipulace s příchozím zbožím, označování cenami a kontrola inventury.

- Prodej zboží a schopnost implementovat do práce maloobchodní standardy a cíle naší společnosti.

Požadavky

Naše požadavky

- Věk 18-35 let

- Český jazyk

- Anglický jazyk na úrovni B2 a vyšší

- Schopnost pracovat samostatně

- Zájem se učit o našich produktech

- Odpovědnost

Nabídka

  • Nástup možný ihned

    • Práce na plný či zkrácený úvazek

    • Pracovní hodiny od 12:00 do 20:00

    • Mzda 140 až 200/h

    • Práce v přátelském kolektivu