Podle lokalit

dívky a chlapci na výpomoc na sportovní akci

Ing. Marika Pušová

Místo práce: Česká republika Praha 5 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 3 dny

Brigáda

Hledáme dívky a chlapce na brigádu na společenské akci konané ve dnech 27 - 28.6 2024, další termíny dle domluvy, je zde možnost dlouhodobé spolupráce. Akce se koná celý den a lokace je Praha 5. Předchozí praxe není nutná, vše Vám vysvětlíme.

Náplň práce: příprava akce, rozlévání nápojů zdarma, welcome drinky, jednohubky, debaras a výpomoc s přípravou akce na druhý den.

Podmínky: bydliště v Praze, akce může začínat brzo či končit v pozdním večeru, české či slovenské občanství, spolehlivost a dochvilnost.

V případě zájmu prosím pošlete vaše 2-3 foto a pracovní zkušenosti

Požadavky

  • české či sk občanství
    • bydliště v Praze
    • reprezentativní

Nabídka

Pravidelnou spolupráci i na dalších akcích
Personální jídlo zdarma
Práci na DPP