Balení a polepování kávy - Hostivař - 175Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.

Místo práce: Česká republika Praha 10 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Sklad Skladník/manipulant

Před 5 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 175 Kč/hod.

Pro našeho klienta hledáme vhodné brigádníky/brigádnice na balení a polepování kávy v Hostivaři.

Náplň práce:

  • polepování

  • balení a štítkování

  • příprava k expedici

Požadujeme:

  • věk 18+

  • manuální zručnost

  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • mzda 175Kč/h hrubého

  • výplata denně na účet

  • možnost dalších brigád

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Do skladu TETA drogerie v Šestajovicích u Prahy hledáme brigádníky na výpomoc do našeho e-shopu. Jaká bude Vaše náplň práce: připravování zboží (pickování) dle objednávek balení jednotlivých objedn...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha Pro studenty

    Před 2 dny

  • O nás Pro náš tým právě nyní hledáme novou kolegyni / nového kolegu, který/á by se ujal/a administrativní podpory obchodního týmu. Nabízíme časově flexibilní spolupráci – možnost spolupráci jak na pl...

    Česká republika, Hlavní město Praha, Praha

    Před 2 dny