Bezva brigáda ve skladu - mzda až 181Kč/hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-západ Svitavy Rudná Pardubický kraj

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Pokud máte zájem o dlouhodobou docházku a rádi byste docházeli na brigádu ve všech pracovních dnech, máme pro vás nabídku ušitou na míru!

Přehled nabídky:
- Pozice: Skladový operátor
- Náplň práce: práce na skladě, manipulace s balíky
- Lokalita: Rudná u Prahy
- Směny: odpolední (12:00 - 22:00), noční (23:00 - 7:00) a ranní (6:00 - 14:00)
- Docházka: dle domluvy alespoň 2x týdně ve všední dny
- Mzda: 165 Kč/hod + příplatky dle ZP (10% víkendy a 10% noční)

Požadavky

  • plnoletost
    • spolehlivost

Nabídka

  • dlouhodobou spolupráci
    • mzdu 165 Kč/hod + příplatky za práci v noci
    • možnost výplaty zálohy ze mzdy
    • ranní, odpolední nebo noční směny - dle domluvy