Podle lokalit

Řidič sk. B - Výpomoc při zimních zásazích

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-západ Mníšek pod Brdy

Druh práce: Jiné

Před 0 dny

Brigáda

Chcete pracovat na čerstvém vzduchu a zároveň v práci nezažívat stereotyp? Pak je tato pozice přesně pro Vás.

Stabilní společnost Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. hledá nové kolegy do Mníšku pod Brdy na pozici:

Vaše Náplň práce bude:

- vypomáhat při zimních výjezdech (úklid sněhu, sypání silnic a další zimní údržba komunikací)

Pracovní doba:

- držení pohotovosti v zimě, případně předem domluvené směny

Požadavky

ŘP sk. B
chuť k práci na čerstvém vzduchu a schopnost pracovat za jakéhokoli počasí
schopnost držet zimní pohotovost
dobrou fyzickou kondici
spolehlivost a dochvilnost

Nabídka

  • smlouva DPP
    • výplata 1x týdně či 1x měsíčně
    • přátelský kolektiv
    • moderní zázemí stabilní společnosti

      Nástup je možný od 1.11.2024

      Volejte na tel. uvedený v inzerátu, následně Vám sdělíme informace o pozici a předáme kontakt na kolegu z Mníšku.

      Na osobní pohovor se u nás můžete zastavit i osobně bez předchozí domluvy, v čase 8.00-15.00h.