Brigáda - balení zásilek pro zákazníky e-shopu TETA drogerie - až 250 Kč/hod.

Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Místo práce: Česká republika Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 250 Kč / hod

Do skladu TETA drogerie v Šestajovicích u Prahy hledáme brigádníky na výpomoc do našeho e-shopu.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • připravování zboží (pickování) dle objednávek
  • balení jednotlivých objednávek pro zákazníky e-shopu
  • udržování pořádku na skladě
  • práce se čtečkou
  • příprava balicího materiálu

Co od Vás požadujeme:

  • fyzickou zdatnost, jedná se o práci ve stoje a v pohybu
  • časovou flexibilitu
  • pracovitost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • směny ranní, odpolední ve všední dny, případné směny v SOBOTU
  • odměna ve výši 165,-/hod zaučení, po zaučení 250,-/hod.
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • vhodné pro studenty, rodiče na RD
  • bezproblémové parkování zdarma přímo v areálu
  • dobrou dostupnost MHD z Černého Mostu – zastávka Sychrov
  • místo pracoviště: Poděbradská 1162, Šestajovice

Nástup možný ihned.

V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.