DENNÍ OSTRAHA - ČESKÁ TELEVIZE

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 4 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Přijmeme nové kolegy/ně jako ostraha objektu Česká televize.
Hledáme schopné lidi na dlouhodobou spolupráci na DPP.
Denní směny 7:00 - 19:00 hod.

Náplň práce:
kontrolní obchůzky
obsluha vjezdu a výjezdu
obsluha CCTV, EZS, PC

Požadavky

čistý trestní rejstřík
základní znalost na PC

Nabídka

mzdu 120 Kč/hod + příplatky
dlouhodobou spolupráci DPP
pracovní oděv
certifikát Strážný 68-008 E za zvýhodněné podmínky

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Přijmeme zaměstnance na pozici ostraha objektu Národní ústav duševního zdraví. Služba je vykonávána ve dvou lidech. Směny: všední dny pouze noční směna 18:00 - 6:00 hod, víkendy a svátky d...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Klecany Noční Víkendové

    Před 2 dny

  • Brigáda Hledáme posily do našeho týmu ostrahy v budově Úřadu vlády - Hrzánský palác, Praha 1. Vhodné i pro osoby OZP. Směny denní/noční 12hod. Náplň práce: obsluha kamer obchůzky minimální kon...

    Česká republika, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha Noční

    Před 2 dny