Pomocný picker ve skladu s elektronikou - 170 Kč/hod, obědy za 40 Kč, zálohy!

Před 3 dny

Brigáda

Pro našeho významného klienta, velkosklad s elektronikou a elektrospotřebiči v Říčanech u Prahy, hledáme dlouhodobé, pravidelné a časově FLEXIBILNÍ brigádníky na výpomoc ve skladu. Pro tuto brigádu je potřeba absolvovat vstupní školení, které se koná v pondělí 17. 6. od 7.30 a navazuje na něj již první směna.

Náplň práce:
- pomoc hlavním pickerům při vychystávání objednávek, práce se skenerem
- překládání zboží z kamionu, zakládání do regálů, příprava objednávek, balení zboží

Pracovní doba: standardně 7.30 - 16.00, ale je potřeba počítat s flexibilními výkyvy - směny se mohou protáhnout až do 19.00, v případě menšího objemu objednávek se naopak směna může zkrátit jen do 13.30. Požadujeme docházku alespoň 4 dny v týdnu.

Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky na denně (včetně víkendu) mezi 8. a 18. hodinou.

Požadavky

  • naprostou spolehlivost, zájem o dlouhodobou, pravidelnou spolupráci na alespoň 4 dny v týdnu
    • časovou flexibilitu - směny se dle objemu práce mohou protáhnout až do 19 hodin, naopak při menším objemu práce je možný konec směny již po 6 hodinách práce
    • pečlivost, samostatný přístup k práci, přiměřenou fyzickou zdatnost

Nabídka

  • možnost vybírání týdenních záloh na účet či v hotovosti
    • kvalitní a mimořádně výhodné stravování ve firemní kantýně - kompletní obědové menu za pouhých 40 Kč, komplet i se snídaní jen za 50 Kč!
    • příspěvek na dopravu
    • možnost postoupit na pozici hlavního pickera za vyšší finanční odměnu
    • v případě víkendových směn 20% příplatek