OSTRAHA OBJEKTU - NÁRODNÍ ÚSTAV DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ

INDUS PATROL, spol. s r. o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Klecany

Druh práce: Jiné

Před 18 dny

Brigáda

Přijmeme zaměstnance na pozici ostraha objektu Národní ústav duševního zdraví.
Služba je vykonávána ve dvou lidech.
Směny: všední dny pouze noční směna 18:00 - 6:00 hod, víkendy a svátky denní směna 6:00 - 18:00 a noční směna 18:00 - 6:00 hod
Pozice je vhodná i pro OZP.

Náplň práce:
chod recepce
obsluha kamer - monitoring
kontrolní obchůzky uvnitř i venku

Požadavky

čistý trestní rejstřík
spolehlivost

Nabídka

mzdu 120 Kč/hod .+ příplatky
dlouhodobou spolupráci na DPP
pracovní oděv
směny dle domluvy
pravidelnou mzdu
certifikát Strážný za zvýhodněných podmínek

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici Room master do pobočky na zamku v Brandyse nad Labem. Pozice obnáší přípravu hry, jednání se zákazníky, jejich sledování během hry, poskytování nápověd...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Pro jeden z největších internetových obchodů v Česku hledáme posilu do jejich skladu v Jirnech na oddělení reklamací. Jaká bude Vaše náplň práce? - elektronická komunikace se zákazníky a v...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Čelákovice

    Před 1 dny