Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Řidič dodávky

Před 15 dny

Brigáda

Sháníme do našeho týmu zodpovědného a spolehlivého řidiče s praxí na dodávce pro rozvoz kancelářských potřeb. Nakládá se v ranních hodinách v Říčanech u prahy. Vaší pracovní náplni bude srovnání trasy, naložení zboží do vozidla a následný rozvoz firemní klientele (soukromé adresy nevozíme). Rozvoz probíhá vždy ve všedních dnech, víkendy a svátky jsou volné. Hledáme zodpovědného člověka, který bude dodržovat interní kritéria firmy a bude fungovat samostatně. Komplexní proškolení je samozřejmostí.

Plat 1300-1500/rozvozový den
Dpp, Ičo, Brigáda

Požadavky

Spolehlivost, samostatnost, péči o svěřené vozidlo, aktivní komunikaci s dispečerem

Nabídka

Výplata vždy včas, po domluvě možnost auta domů (platí pro rozumnou vzdálenost od skladu).

Štítky:

Podobné inzeráty

  • O nás ✅ Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našim...

    Česká republika, Zlínský kraj, Vsetín, Valašské Meziříčí

    Před 0 dny

  • Náplň práce: VYUŽIJ SVŮJ VOLNÝ ČAS a vydělej si pěkné peníze. MZDU ve formě zálohy můžeš mít na účtu KDYKOLIV SI ŘEKNEŠ! Pro známou přepravní společnost se sídlem depa v Břeclavi hledáme šikovné bri...

    Česká republika, Jihomoravský kraj, Břeclav, Břeclav Nástup ihned Pro studenty

    Před 2 dny