Přijmeme pracovníka na reklamační oddělení, odměna 160 Kč/hod

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Čelákovice

Druh práce: Jiné

Před 9 dny

Brigáda

Pro jeden z největších internetových obchodů v Česku hledáme posilu do jejich skladu v Jirnech na oddělení reklamací.

Jaká bude Vaše náplň práce?
- elektronická komunikace se zákazníky a vyřizování reklamací
- zaznamenávání požadavků a reklamací do interních systémů
- práce s jednoduchými tabulkami (postačí uživatelská znalost MS Excel)
- občas je potřeba zaskočit i přímo do skladu převzít reklamované zboží a balíčky

Jaká je pracovní doba?
- pravidelné ranní směny od pondělí do pátku, 8 hodinová pracovní doba
- začátek směny je flexibilní mezi 6-8 hodinou ráno

Místo práce se nachází v Jirnech, což je 15 minut autobusem přímo z Černého Mostu.

Požadavky

  • chuť pomáhat zákazníkům s jejich požadavky a s reklamacemi
    • proaktivní přístup a příjemný projev (převážně písemný)
    • spolehlivou docházku od pondělí do pátku

Nabídka

  • přátelský tým vedoucích a kolegů
    • důkladné zaškolení a smysluplnou práci
    • až 160 Kč/hod a pravidelnou výplatu 1x týdně na Váš účet
    • smlouvu DPP a dlouhodobou spolupráci