Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Kamerový dohled + ostraha prodejny - 140 Kč/hod + odměny, zálohy

Před 6 dny

Brigáda

Hledáme posilu do našeho teamu v prodejně - Brandýs nad Labem.

Pracovní pozice je vhodná i pro cizince hovořící česky, aktivní důchodce, invalidní důchodce, absolventy.

Směny: Po-Ne 12 nebo 15 hodinové směny - konec směny v 22:00

Náplň práce:

• Kamerový dohled nad prodejnou
• Obchůzky po prodejní ploše
• Eliminace krádeží

Požadavky

• Čistý rejstřík trestů
• Spolehlivost
• Věk 18+
• Certifikát strážného - výhodou, nikoliv podmínkou :)

Nabídka

• Flexibilní plánování směn
• Zálohy na mzdu
• Férový přístup
• Odměny za záchyty

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Brigáda Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici Room master do pobočky na zamku v Brandyse nad Labem. Pozice obnáší přípravu hry, jednání se zákazníky, jejich sledování během hry, poskytování nápověd...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Víkendové

    Před 1 dny

  • Brigáda Pro jeden z největších internetových obchodů v Česku hledáme posilu do jejich skladu v Jirnech na oddělení reklamací. Jaká bude Vaše náplň práce? - elektronická komunikace se zákazníky a v...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Čelákovice

    Před 1 dny