Podle lokalit

Vyřizování reklamací eshopu - vhodné pro studenty VŠ

Fajn práce s.r.o.

Místo práce: Česká republika Středočeský kraj Praha-východ Čelákovice

Druh práce: Jiné

Před 23 dny

Brigáda

Do skladu v Jirnech u Prahy přijmeme pracovníka na reklamační oddělení.

Náplň práce:
manipulace se zbožím, balení / vybalování
kontrola a testování výrobků
práce v interním systému
práce s počítačem
pracovní doba pondělí až pátek odpolední směna od 14:00

Požadavky

Český jazyk slovem i písmem
uživatelskou znalost PC
věk minimálně 18 let

Nabídka

mzdu 30 000 - 35 000 Kč
dlouhodobou spolupráci
dotované stravování na pracovišti
volné víkendy
možnost týdenních záloh
zajištění ubytování
dobrou dopravní dostupnost
přátelský kolektiv
nástup možný ihned