Podle lokalit

TOP brigáda ve skladu-noční/odpolední směny,181 Kč/h

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 165 – 181 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáš brigádu s možností denní docházky na směny a vyhovuje ti noční či odpolední směna? Pak nás neváhej kontaktovat pro více informací.

Pro známou spediční společnost a jejich depo v Nehvizdech hledáme šikovné brigádníky na třídění zásilek a další manipulaci s balíky (skenování, vykládka).

K dispozici jsou NOČNÍ směny od pondělí do pátku nebo ODPOLEDNÍ směny.

Nástup možný IHNED! Neváhej nás kontaktovat!

Nabízíme:

  • mzdu až 181 Kč/hod
  • dlouhodobou spolupráci
  • možnost výplaty zálohy ze mzdy každý den
  • noční nebo odpolední směny
  • příplatky za práci v noci i o víkendu

Požadujeme:

  • plnoletost
  • spolehlivost