Uklízeč/ka do rehabilitačního centra Toušeň - dlouhodobá výpomoc

Před 10 dny

Brigáda

Rehabilitační centrum se nachází v lázeňském areálu v Lázních Toušeň nedaleko Prahy. Slatinné lázně byly založeny před více než 155 lety a mají rodinnou příjemnou atmosféru, rehabilitační část centra je určená pro pacienty po úrazech a operacích pohybového aparátu.

Absolutní čistota prostředí je samozřejmostí a upravenost lázeňského areálu je základem spokojenosti klientů.

Hledáme pracovníka/ pracovnici úklidu, který/á bude vypomáhat se zajištěním nejvyššího standardu čistoty v prostředí rehabilitačního centra. Náplní práce bude starat se o úklid pokojů, veřejných prostor, zázemí provozu a také organizovat sklad prádla a čisticích prostředků. Práci zajišťuje více zaměstnanců úklidu.

Typ smlouvy: dohoda o pracovní činnosti.
Pracovní doba je na individuální dohodě.

Požadavky

  • Přátelské vystupování
    • Spolehlivost a odpovědnost

Nabídka

  • Nástupní plat 120 Kč/h
    • Možnost navýšení po zaškolení
    • Možnost získání prémií za proaktivní přístup
    • Zvýhodněné stravování na pracovišti
    • Zázemí stabilního zaměstnavatele
    • Příjemné pracovní prostředí

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Do potravinového skladu Food/NonFood hledáme nové koegy na pozici picker. Vaším úkolem je připravit zboží k expedici. Pracujete se systémem "pick by voice", kde dostáváte pokyny do sluc...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Jirny Od 18 let

    Před 4 dny

  • Jsi žena, muž, student, důchodce, maminka, tatínek? Hledáš DPP nebo DPČ? U nás najdeš skvělou partu lidí. Podílej se s námi na vytvoření nezapomenutelných zážitků pro naše zákazníky. Co je u nás voln...

    Česká republika, Středočeský kraj, Praha-východ, Čestlice Od 18 let Pro studenty Víkendové

    Před 6 dny