Podle lokalit

Čištění a údržba bednění na Praze 9, výplata týdně

PROPLUSCO GROUP s. r. o.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 16 dny

Brigáda

Hledáme spolehlivého a šikovného pracovníka na čištění bednění v oblasti Praha - Čakovice. Pokud máte rádi fyzickou práci, jste zodpovědní a pečliví, nabízíme Vám možnost připojit se k našemu týmu.

Lokalita: Praha Čakovice (kousek od metra Letňany nebo vlakové zastávky Praha - Čakovice)

Pracovní doba: pravidelné ranní směny pondělí - pátek 7:00-15:30

Náplň práce:

- Čištění bednění používaného na stavbách
- Odstraňování zbytků betonu a jiných nečistot z bednění
- Údržba čistoty pracovního prostoru

Požadavky

  • Pravidelnou docházku na směny alespoň 3x týdně
    • Dobrou fyzickou zdatnost, většina čištění probíhá ve venkovních prostorách
    • Zodpovědný přístup k práci
    • Plnoletost

Nabídka

  • Týdenní výplatu na Váš bankovní účet
    • Fixní odměnu 140 Kč/hod + příplatky za víkendové směny a svátky
    • Stabilní práci v přátelském kolektivu