Filtry brigád

Pohodová brigáda v obchodě, mzda až 173 Kč/hod!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Místo práce: Česká republika Moravskoslezský kraj Ostrava-město Ostrava

Druh práce: Jiné

Před 0 dny
Přejít k odpovědi
Mzda 157 – 173 Kč / hod

Náplň práce:
Hledáte brigádu v OSTRAVĚ? Máte zájem o dlouhodobou a pohodovou brigádu? Tak tato nabídka je určena právě pro Vás!

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici vychystávání a balení zboží, práce se čtečkou v obchodě – prodejna 30. dubna, Ostrava – Přívoz.

Brigáda je vhodná např. pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené, kandidáty z řad uchazečů ÚP. Směny jsou ranní (08:30–14:30 hod) a odpolední (14:30–20:30 hod) od pondělí do neděle. Předchozí zkušenosti vítány.

Nástup možný 09. 10. 2024 po školení. Školení proběhne 08. 10. 2024 v čase 10:00–12:30 hod nebo 12:30–14:30 hod.

Nabízíme:

  • hodinová mzda 157,80 Kč/hod + příplatky dle Zákoníku práce (víkend 10 %, noční 10 %, státní svátek 100 %)
  • ranní (08:30–14:30 hod) nebo odpolední (14:30–20:30 hod) směny od pondělí do neděle – (docházka alespoň 2–3 x týdně)
  • možnost výplaty formou záloh dle domluvy týdně
  • výborný pracovní kolektiv
  • skvělá dopravní dostupnost
  • volba směn prostřednictvím rezervačního systému SuperSaas online
  • možnost dlouhodobé brigády
  • smlouva na dohodu o pracovní činnosti (DPČ)

Požadujeme:

  • věk nad 18 let
  • fyzická zdatnost, samostatnost
  • praxe se čtečkou PDA (v obchodě) vítána