Filtry brigád

Zveřejněno

Brigády

Podle profese

Podle zaměstnavatele

Podle lokalit

Brigáda na víkend - 200,-Kč/hod

Mail Step a.s.

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 6 dny

Brigáda

Mailstep jednička v e-commerce, hledá brigádníky na jednorázovou výpomoc od čtvrtka 26.9.2024 do neděle 29.9.2024.
Jedná se o výpomoc ve skladu při příjmu zboží.
Přijímat budete výrobky zdravé výživy.
Je to jednoduchá práce - načtete paletu - přepočítáte kusy a zadáte do systému :)
Směny nabízíme ranní, odpolední, noční.

Ozvěte se a my se s vámi spojíme, dáme kávu u nás na skladě a vysvětlíme jak u nás to zboží přijmout :)

Požadavky

* znalost českého jazyka
* ochotu směnného provozu
* ideálně odpracovat min. 2-3 směny

Nabídka

* 200,-Kč / hodina

Štítky:

Podobné inzeráty

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží,...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny

  • Náplň práce: Hledáte zajímavou a nenáročnou brigádu? Potřebujete si přivydělat? Máte dostatek času a chuť pracovat na ranních směnách (8.00 – 16.30 hodin)? Nabízíme jednoduchou brigádu – balení zboží...

    Česká republika, Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc Pro studenty

    Před 0 dny