Řidič - montér vestavěných spotřebičů pro FA Dvořáček s.r.o.

Jiří Dvořáček

Místo práce: Česká republika Praha 9 Hlavní město Praha Praha

Druh práce: Jiné

Před 2 dny

Brigáda

Společnost FA Dvořáček s.r.o. hledá řidiče / montéra vestavěných spotřebičů.

Místo výkonu práce: Praha a Středočeský kraj

O nás:
FA Dvořáček s.r.o. je dynamická a rostoucí společnost, která se specializuje na rychlou a cenově dostupnou přepravu zásilek. Našim zákazníkům poskytujeme nejen doručení zboží, ale i profesionální a přátelský přístup.

Náplň práce:
- Řízení plachtové dodávky a rozvoz velké bílé a černé techniky přímo k zákazníkům.
- Výnos zboží do bytů a správa přepravní dokumentace.
- Nakládka zboží na skladech v okolí Kralup nad Vltavou.
- Montáž a instalace vestavěných spotřebičů u zákazníků doma.
- Komunikace se zákazníky a poskytování kvalitního servisu.

Hledáme spolehlivého řidiče s dovednostmi montáže vestavěných spotřebičů, který se chce stát součástí našeho týmu a přinášet zákazníkům nejen zboží, ale i špičkový servis.

Požadavky

  • Zkušenosti s řízením plachtové dodávky.
    • Znalost instalace vestavěných spotřebičů.
    • Výborná fyzická kondice a orientace v terénu.
    • Pečlivost, smysl pro pořádek, samostatnost.

Nabídka

  • Možnost spolupráce na IČO nebo formou brigády.
    • Skvělé finanční ohodnocení, výplata 1x měsíčně.
    • Flexibilní pracovní dobu s dostatkem volného času.
    • Stabilní spolupráci při rozvozu a montáži velkých zásilek.